Организация транспортировки и перевалки грузов

Залізничні перевезення

Додаткові послуги

Для кого буде цікава пропозиція:
Перепродаж вантажу під час перевезення.
Зміна умов поставки вантажу.

Звертаємо вашу увагу на те, що при зверненні в нашу компанію на стадії консультації всі розрахунки з/д тарифів на перевезення вантажів ми робимо безкоштовно і оперативно.

Оплата ЗД тарифу

Поряд із здійсненням повного комплексу транспортно-експедиторських послуг з організації перевезень вантажів пропонуємо Вам послугу з використання нашого залізничного коду платника для оплати вартості провізних платежів і додаткових зборів при перевезенні вантажів вагонами по території України.

Дана послуга дозволить вашій компанії:

– Залучити додаткові оборотні кошти для виконання своїх зобов’язань перед замовниками.
– Мати відстрочку платежу для здійснення своїх зобов’язань.
– Перекласти рутину взаємодії із залізницею на плечі наших фахівців.
– Отримувати оперативно і в зручній для вас формі інформацію про здійснені перевезеннях.

За роки роботи наша компанія змогла зайняти гідне місце серед провідних фірм, що здійснюють послуги з організації перевезення вантажів, і зарекомендувала себе, як надійний, відповідальний і висококваліфікований партнер в роботі з клієнтами і перевізниками.

Переадресація вагонів

Переадресація здійснюється за заявою відправника, одержувача або експедитора (за дорученням), які відповідальний перед попереднім одержувачем за наслідки такої зміни і зобов’язані відрегулювати розрахунки між відправниками, попередніми адресатами та фактичними одержувачами.
Переадресація вантажу дозволяється посадовою особою «Укрзалізниці» або її структурного підрозділу, на ім’я якого подається заява. Причому, заява може подаватися начальнику станції відправлення або станції, на якій буде переадресовуватися вантаж.


Переадресація вантажу може здійснюватися на станціях призначення і станціях на шляху прямування.
Переадресація окремих вагонів, які перевозяться в складі маршрутів або групи вагонів за однією накладною, дозволяється за умови оформлення перевізних документів на кожну нову групу або окремий вагон. Переадресація вагонів, які перевозяться по окремим накладними, може бути дозволена за одним перевізним документом на групу вагонів при їх перевезенні від одного вантажовідправника на одну станцію на адресу одного вантажоодержувача.

Відправити запит

Залиште заявку і наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оставить заявку

Оставьте заявку и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.