Организация транспортировки и перевалки грузов

Більше 20 років успішної роботи!

Про компанію

Ми активно розвивається, сферою діяльності якої є транспортні перевезення і величезний спектр послуг, пов’язаний з ними. Ми здійснюємо перевезення різними видами транспортних засобів: залізничним, морським і автотранспортом.

Маючи більш ніж 20 річний досвід в логістиці, ми забезпечуємо широкий спектр складських, транспортних і логістичних рішень для успішного управління ланцюгами поставок для своїх клієнтів.

Постійно розвиваючись, ми розширюємо свій спектр послуг для більш виграшного положення серед конкурентів. Використання кращих схем і технологій перевезень, а також прагнення до максимального задоволення потреб клієнта, зберігаючи його час і кошти – ось наша мета.

Працюємо з усіма видами вантажів, допомагаємо підібрати для наших клієнтів оптимальний транспорт, схему перевезення і кращий варіант перевалки.

Персональний підхід до клієнтів

Запорукою нашого успіху є:

Пріоритет нашої транспортно-експедиторської компанії – виконання замовлень на вищому рівні, надаючи клієнтам високоякісний сервіс, індивідуальний підхід і максимальну швидкість роботи.

Якість

Надійність послуг ТОВ «ТЕК «ЗЕКТЕР» заснована на професіоналізмі та командній роботі наших співробітників.

Прозорість

Ми у відкритій, своєчасній, повній і зрозумілої формі надаємо інформацію всім зацікавленим сторонам необхідну для прийняття раціональних рішень.

Результат

Ми допомагаємо нашим клієнтам досягти високих показників.

Професійно підходимо до вирішення кожного завдання.

Асоціації

ТОВ «ТЕК «ЗЕКТЕР» є членом Міжнародної федерації експедиторських асоціацій (ФІАТА), членом Асоціації міжнародних агентів України (АМАУ), членом Американської торгової палати в Україні (АТП) і членом Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ).

Більше 20 років успішної роботи!

Основоположні принципи роботи:

 • Індивідуальні логістичні рішення для кожного клієнта.
 • Використання в роботі сучасних технологій і IT розробок.
 • Постійні інвестиції, спрямовані на підвищення ефективності бізнесу і забезпечення його безпеки.
 • Чесне, етичне і сумлінне ставлення до наших партнерів.
 • Вибираємо максимально швидкі способи доставки вантажів без збільшення бюджету.
 • Професійно підходимо до вирішення кожного завдання.
 • Вибираємо економічно вигідні для партнерів варіанти транспортування вантажів.
 • Швидка і чітка обробка замовлень, що поступають.
 • Пошук і надання транспорту в задані терміни.
 • Неухильне дотримання всіх правил і умов транспортування вантажу.
 • Контроль за виконанням і інформуванням клієнта про статус перевезення вантажу.
 • Формування звітності та інших фінансових, супровідних документів.
 • Суворе дотримання законодавства.

У нас команда досвідчених співробітників, які знають свою справу, яким Ви можете довірити всі тонкощі оформлення вантажів, розмитнення і своєчасної якісної доставки, а також багато іншого.

До уваги беруться всі деталі і нюанси перевезень, а клієнти в будь-який час доби має можливість відстежити місцезнаходження вантажу і його стан.

Наша компанія переконана в тому, що дотримання термінів – це вкрай важливо в будь-якому бізнесі. Від вчасно доставленого вантажу може залежати, як прибуток, так і репутація компанії, а затримки в дорозі – привести до небажано негативних наслідків для багатьох організацій, причетних до перевезення або ж бізнесу в цілому. З цієї причини ми маємо налагоджену систему транспортувань, яка гарантує своєчасні доставки вантажів до місця призначення. Наш професійний досвід дозволив прорахувати максимальну кількість похибок в дорозі і зробити все, що в наших силах для їх запобігання.

Наша компанія стане вірним соратником у Вашому зростаючому бізнесу. На світовому ринку існує багато транспортних компаній, але Вам потрібно вибрати одну. Від цього вибору залежить швидкість і якість роботи Вашого бізнесу, а також його прибутковість.

Успішний досвід роботи на ринку вантажоперевезень дозволяє нам пропонувати індивідуальний підхід до кожного клієнта поряд з високою якістю послуг і професіоналізмом в роботі.

Персональний підхід до клієнтів

Наші партнери

ТОВ «ТЕК «ЗЕКТЕР» є членом Міжнародної федерації експедиторських асоціацій (ФІАТА), членом Асоціації міжнародних агентів України (АМАУ), членом Американської торгової палати в Україні (АТП) і членом Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ).

Оставить заявку

Оставьте заявку и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.