Организация транспортировки и перевалки грузов

Інші перевезення

ПОСЛУГИ ДОСТУПНІ ТІЛЬКИ ДЛЯ КЛІЄНТІВ:

– Складські послуги в порту. Накопичення зерна та олійних культур.
– Перевалка в портах Одеса і Миколаїв.

Надаємо послуги в перевезенні зерна зерновозами в порти Одеса та Миколаїв.

Надаємо послуги в перевезенні зерна баржами в порти Одеса та Миколаїв.

Послуги автоперевезень

Послуги автоперевезень у нас доступні тільки в комплексі послуг на Перевалку вантажу в порту, для комплектації суднових і контейнерних партій. Міжміські перевезення зернових по Україні затребувані в сільськогосподарських регіонах країни для доставки зернових і олійних культур з полів на елеватори і в інші місця зберігання. Експортні напрямки перевезення зернових вантажів автотранспортом зосереджені на південних трасах, що ведуть до морських портів Одеси, Миколаєва.

Головною особливістю зернових культур як виду сипучого вантажу стає мала вага кожного зерна. Перевезення зерна, підпорядкована спеціальним вимогам, зумовила необхідність створення напівпричепів зі специфічними конструктивними особливостями.

Покупці, імпортери зернових, виробники сільгосппродукції намагаються заздалегідь знайти перевізника. Для постачальників зерна важлива швидкість доставки, та й простої техніки не вигідні власникам автотранспорту. Ми забезпечуємо максимальну швидкість пошуку транспортних партнерів замовникам перевалки зернових та олійних культур.

Інші перевезення - перевезення, перевезення річковим транспортом
Інші перевезення - перевезення, перевезення річковим транспортом
Інші перевезення - перевезення, перевезення річковим транспортом
Інші перевезення - перевезення, перевезення річковим транспортом

Послуги перевезення річковим транспортом

Послуги перевезення річковим транспортом у нас доступні тільки в комплексі послуг на перевалку вантажу в порту, для комплектації суднових і контейнерних партій.

Висока вантажопідйомність водного транспорту, низька вартість одного кілометра транспортування по річці роблять такий вид послуг дуже вигідним, якщо порівнювати з автомобільної або залізничної доставкою. Замовлення доставки великої партії товару мінімізує витрати. Використання буксирів і барж доцільно у випадках, коли переміщення вантажу іншими видами транспорту неможливо технічно.

Ми надаємо логістичні послуги замовникам, постійно вдосконалюємо шляху перевезень. З нами продукція гарантовано потрапить від відправника до одержувача в певний час.

Разом з тим ми розробляємо нові і оптимізуємо існуючі транспортні шляхи. Здійснюємо доставку вантажу в порт Одеса і Миколаїв. Надаємо послуги зберігання товару на складах в порту Одеса і Миколаїв.

Відправити запит

Залиште заявку і наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Оставить заявку

Оставьте заявку и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.